Hurtownia nagrobków SKALEŃ

Kategoria: Nasze firmy   |   Autor: Kurier Kamieniarski   |   Data: poniedziałek, 01 września 2008 16:04

70

SKALEŃ oferuje ponad 50 rodzajów pomników, ponad 150 wzorów tablic i kilkadziesiąt różnorodnych dodatków. W ofercie znajdują się wzory najpopularniejsze na rynku; najciekawsze wzory wybrane dla różnych grup klientów oraz własne wzory zgodne z oczekiwaniami klientów jak również podążające za aktualnymi trendami. Wszystkie produkty dostępne są w ciągłej sprzedaży, wykonane z różnych materiałów, w pełnej gamie kolorystycznej. W ciągłej sprzedaży dostępne są również nagrobki importowane z Chin - SKALEŃ współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami, z którymi wypracował już powtarzalne normy jakościowe. Firma przyjmuje również zamówienia indywidualne. Oprócz gotowych nagrobków firma handluje również slabami surowymi i polerowanymi. Dodatkową ofertą są też półprodukty dla budownictwa oraz usługowe przecieranie i polerowanie granitu.

SKALEŃ to również producent nagrobków. Nowoczesny park maszynowy firmy pozwala na wykonanie praktycznie każdego zlecenia gwarantując, obok doskonałej jakości, atrakcyjne terminy realizacji. Dział produkcyjny oferuje również możliwość przeróbek lub indywidualizacji gotowych produktów.

SKALEŃ to również rozwojowy partner biznesowy. Na wiosnę przyszłego roku firma uruchamia nowy punkt sprzedaży. Punkt powstaje w okolicy Złotoryi. Na półhektarowym terenie znajdzie się część ekspozycyjna prezentująca całą ofertę handlową oraz duże zaplecze magazynowe zapewniające ciągłość sprzedaży „od ręki”.

Największym atutem firmy SKALEŃ są niskie ceny produktów i duża elastyczność produkcji.

Kontakt: www.skalen.pl, tel. (76) 878 20 07, (602) 51 71 21

Najnowszy numer
6/2015 (79)

kk79

Zamów darmową prenumeratę

Ogłoszenie drobne
kup, sprzedaj, zamień...

noimage
2016-01-14 00:00:00
Sprzedam zakład kamieniarski w toku produkcji. 4000 m2 wraz z kontaktami do stałych odbiorców. Trzy hale po 120 m2, pomieszczenia socjalne, ogrodzone utwardzony plac. Piła 3000 mm, piła formatowa nowa, piła 1200 mm, łupiarka 45t, wózek widłowy bułgar, kolanówka, docinarki. Zakład położony nad rzeką - jaz na rzece, możliwość budowy elektrowni wodnej i skorzystania z dotacji unijnych. Woj. świętokrzyskie. Tel. 604 415 130

Reklama W Kurierze
Poznaj zalety naszego pisma

  • Kurier Kamieniarski to kwartalnik ogłoszeniowy, najstarszy na rynku kamieniarskim, wydawany jest od 1997r. Jest bezpłatnie wysyłany do ponad 8.000 osób i firm związanych z branżą kamieniarską.
  • Nasza baza adresowa jest na bieżąco aktualizowana, a co tydzień dopisujemy do niej nowe firmy. Stale zdobywamy nowe kontakty biorąc udział w targach i spotkaniach branżowych.
  • Osiągamy ponad 98% skuteczność - z wysłanych 8.000 egzemplarzy wraca do nas nie więcej niż 100-150 szt.